رئیس اتاق بازرگانی،صنایع ، معادن . کشاورزی لرستان با اشاره به تفاهم نامه این مجموعه با دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان، گفت: این تفاهم‌نامه با عنوان پویش کارآفرینی قابلیت اجرایی دارد، به‌گونه‌ای که امیدواریم از ظرفیت ۲۲ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد برای تامین نیروی انسانی بنگاه‌های اقتصادی استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی لرستان ، حسین سلاح ورزی امشب در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی لرستان اظهار کرد: این شورا جزو نهادهای تصمیم‌گیری بوده که در سه قانون به آن پرداخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: از اواخر سال ۹۱ این جلسات به صورت مستمر برگزار شده و هر ماهه موضوع‌هایی به عنوان دستور کار شورا تنظیم می‌شود.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تفاهم نامه این مجموعه با دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد، افزود: این تفاهم‌نامه با عنوان پویش کارآفرینی قابلیت اجرایی دارد، به‌گونه‌ای که امیدواریم از ظرفیت ۲۲ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد برای تامین نیروی انسانی بنگاه‌های اقتصادی استفاده شود.

سلاح ورزی بیان داشت،: همچنین درصدد تدارک برنامه‌ریزی برای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی مختلف هستیم.

وی با بیان اینکه نهاد شورای گفت‌وگو در تسهیل و بهبود فضای کار تاثیر بسزایی داشته است، گفت: در برخی فضاها، قوانین نیاز به اصلاح داشتند که با پیگیری موانع زیادی برداشته شده است.

رئیس اتاق بازرگانی لرستان، متوسط رشد اقتصادی سالانه استان طی ۱۰ سال اخیر را نیم درصد عنوان و تصریح کرد: هدف‌گذاری بزرگی برای توسعه بخش اقتصاد پیش‌بینی شده که تحقق آن نیازمند برنامه‌ریزی جدی با توجه به محدودبودن منابع دولتی و محدودیت‌های بودجه‌ای است.