رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان گفت: کانون هماهنگی گردشگری با هدف توسعه و رونق این حوزه در استان تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی؛ حسین سلاح ورزی روز چهارشنبه 27 اسفندماه 1399 در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن جلسات اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد اظهار کرد: به دلیل اهمیت موضوع گردشگری، کانون ملی هماهنگی گردشگری در کشور تشکیل شده است که باید در استان نیز با ریاست استاندار تشکیل و مباحث مورد نیاز برای توسعه گردشگری در آن رسیدگی شود.

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران همچنین اضافه کرد: از نظر قانونی تاکنون وحدت رویه ای در خصوص معافیت مالیاتی از دستگاه‌های خودپرداز برای پزشکان، طبق بند ۱۸ سازمان امور مالیاتی وجود نداشته است که در تلاش هستیم این موضوع برطرف شود.

وی ادامه‌ داد: اگر مشمولی اظهار کند که هیچ کدام از درآمدهای او شامل مالیات نیست و اگر امور مالیاتی مدارکی را دال بر خلاف این ادعا ارائه دهد بنابراین این سازمان باید مطالبه گر باشد.

سلاح ورزی افزود: همچنین لرستان جزو نخستین استان هایی است که پنج نفر را برای عضویت در هیات خبرگان بانک، به بانک مرکزی معرفی کرد که این تعداد تایید شده اند.