با عنایت به برنامه­ ریزی های انجام شده و صدور مجوز برگزاری نمایشگاه بین المللی زنجیره تامین پایدار کالاهای اساسی و استراتژیک به استحضار می­رساند ؛ این رویداد با هدف فراهم نمودن مقدمات ایجاد ثبات و پایداری در تامین کالاهای اساسی و تنوع بخشی به مبادی تامین کالاهای اساسی و استراتژیک، برقراری مبادلات تهاتری با کشورهای همسایه و در نهایت افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده جهت مصرف کنندگان نهایی از تاریخ 23 لغایت 26 یهمن ماه سالجاری و در محل دائمی نمایشگاه­های بین­المللی تهران برگزار خواهد شد. ضمنا همایش تخصصی تامین پایدار کالاهای اساسی با حضور صاحبنظران و مقامات دولتی و خصوصی و همچنین پذیرش هیاتهای تجاری – سرمایه گذاری از کشورهای مختلف جهت انجام مذاکرات تجاری در حوزه موضوعات نمایشگاه از برنامه­های جنبی نمایشگاه فوق­الاشاره خواهد بود.

با عنایت به ضرورت حضور نهادهای اثرگذار در حوزه تامین کالاهای اساسی، خواهشمند است دستور فرمایید ضمن اطلاع رسانی به بنگاه­های ذیربط جهت مشارکت در این نمایشگاه ، این سازمان را از دیدگاههای کارشناسی و تخصصی با هدف هرچه پربارتربرگزار شدن رویدادهای فوق الذکر مطلع نمایند.

متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در نمایشگاه مذکور می­توانند با شرکت میلاد نور (مجری نمایشگاه) با شماره تلفن 41984-021 تماس حاصل فرمایند.