استاندار لرستان گفت: صادرکنندگان باید برای توسعه و رشد اقتصادی این استان تلاش کنند چراکه ظرفیت‌های خوبی در بخش صادرات منطقه وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی اتاق  لرستان ؛ سید موسی خادمی روز چهارشنبه 27 اسفندماه 1399 در همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان که در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد اظهار کرد: امیدواریم شرایط برای صادرات حداکثری در لرستان فراهم شود تا استان به جایگاه شایسته و واقعی خود در این حوزه دست یابد.

وی گفت: لرستان دارای ظرفیت های بسیاری در بخش صادرات می باشد و از تمامی دستگاه های پشتیبان و تسهیلگر در این راستا کمال قدردانی را داریم.

وی اضافه کرد: همایش تجلیل از صادرکنندگان از مهمترین جلسات استانی است چراکه فعالان بخش اقتصادی زمینه رشد و توسعه استان را افزایش داده اند و اقدامات آنها قابل تقدیر است.

بهزاد منصوری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه اظهار کرد: امیدواریم زمینه مساعد برای هم افزایی در حوزه صادرات بخش‌های صنعت، معدن و کشاورزی ایجاد شود .

حسین سلاح ورزی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان در ادامه گفت: همه ساله همایش تجلیل از صادرکنندگان در پاییز برگزار می شد اما امسال به دلیل شرایط کرونایی به اسفند موکول شده است.

در این همایش از شرکت کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا در گروه کشاورزی، در گروه صنعت از شرکت داروسازی اکسیر، داروسازی زاگرس فارمد پارس، بیسکویت سازی زرین ظفر و شیر پگاه لرستان و در گروه معدن از شرکت آرتین پودر و شرکت آهک هیدراته صنعتی لرستان تجلیل شد.