به گزارش روابط عمومی ؛ ابراهیم اسفندیاری امروز نوزدهم شهریور در نشست هیات رئیسه اتاق بازرگانی لرستان با معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: روز به روز بر تعداد واحدهای تعطیل شده در شهرک های صنعتی به دلیل تعدد مشکلات افروده می شود و این در حالیست که مسئولان دولتی هر بار دم از رفع موانع تولید می زنند.
وی ادامه داد: قیمت مواد اولیه طی یه دوره کوتاه به شدت بالا می رود و واحدهای صنعتی در این میان به شدت متضرر می شوند و از ندانم کاری برخی از مدیران موانع زیادی برای تولید در صنایع به وجود می آید.

اسفندیاری با اشاره به برنامه های آموزشی برای بهره وری نیروی انسانی در بنگاه های اقتصادی یادآور شد: مشکلاتی که تامین اجتماعی، امور مالیات، اداره کار و… بر سر راه فعالان اقتصادی قرار می دهند آنقدر زیاد است که دیگر مدیران واحدهای صنعتی به فکر آموزش نیستند.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی لرستان افزود: یا همه محدودیت هایی که در بحث تولید وجود دارد اما ما به عنوان سربازان این عرصه داریم کار می کنیم هر چند که کارشکنی دستگاه های دولتی بسیار زیاد است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم آموزش مدیران واحدهای صنعتی ادامه داد: اگر مدیران بنگاه های اقتصادی کاربلد باشند و راه را بدانند با کمترین مشکلات مواجه می شویم.

اسفندیاری خاطر نشان کرد: برخی از مدیران واحدهای صنعتی بدون هیچ علم و تخصصی وارد صنعت و ایجاد بنگاه اقتصادی می شوند و نتیجه آن وررشکستگی واحد است.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی لرستان با اشاره به بحث plc گفت: اگر آموزش آن را وزارت کار مدنظر قرار دهد بسیار برای واحدهای صنعتی به درد بخور است.