قائم مقام شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر از تولید 6 محصول جدید و فناورانه در این شرکت طی سال جاری خبر داد.
دکتر « مونا جهانگیر» افزود: این مجموعه در سال های اخیر نسبت به ایجاد تنوع در زنجیره تولید « محصولات آرایشی و بهداشتی » گیاهی و طبیعی در سطح کشور و استان لرستان مبادرت نموده و در سال جاری نیز 6 محصول کاربردی و حایز اهمیت در حوزه پوست و مو، تولید کرده است.
وی ادامه داد: تولید هیرتونیک روز و شب پرمون جهت جلوگیری از ریزش مو ، کمک به تقویت ،رشد و رویش مجدد مو از جمله دستاوردهای این شرکت دانش بنیان است که از نظر علمی و کیفی از برترین محصولات مراقبت از مو در سطح کشور می باشد.
قائم مقام و مسول فنی شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر با اشاره به توسعه برندسازی به عنوان یکی از مهمترین رویکردهای این شرکت در سال های اخیر اظهار کرد: کرم ضدآفتاب بی رنگ خاویار پرونایس نیز با استفاده از عصاره طبیعی ماهی خاویار و دانش فنی محققین این مجموعه برای اولین بار در کشور و استان لرستان، تولید شد.
دکتر جهانگیر گفت: تولید ژل مو از گیاه « ختمی» نیز برای اولین بار در کشور با برند « پرمون» در این واحد تولیدی صورت گرفته است.
وی اظهار کرد: تولید نرم کننده کتیرا پرمون ، تولید ژل حالت دهنده مو هربکس و نرم کننده لب با برند هربکس از دیگر دستاوردهای این واحد تولیدی دانش بنیان در سال 98 است.