در آستانه برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و بلغارستان از 26 تا 29 فروردین 1398 در صوفیا، پایتخت بلغارستان، اتاق ایران در نظر دارد یک هیئت تجاری به سرپرستی حسین سلاح ورزی، نائب رئیس اتاق به این کشور اعزام کند و برای ثبت‌نام علاقه‌مندان در این هیات فراخوان داده است.

اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و بلغارستان به ریاست محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی که از 26 لغایت 29 فروردین‌ماه سال 1398 در صوفیا برگزار می‌شود و اتاق ایران در نظر دارد با همکاری کمیته مشترک بازرگانی ایران و بلغارستان یک هیئت تجاری به سرپرستی حسین سلاح ورزی، نائب رئیس اتاق به این کشور اعزام کند.

در فراخوان صادر شده از سوی اتاق ایران، از فعالان اقتصادی در دو حوزه صادرات و واردات برای ثبت‌نام در هیات تجاری اعزامی به بلغارستان دعوت شده است.

به زمینه‌های صادراتی این هیات، صنایع پتروشیمی (قیر، پارافین)، صنایع پلاستیک، مصالح ساختمانی (سیمان، سنگ و سرامیک، چینی‌آلات و شیرآلات بهداشتی)، شیشه ساختمانی و محصولات شیشه‌ای، صنایع روشنایی، مواد معدنی، مواد غذایی، کابل‌های صنعتی، خشکبار و دارو را در برمی‌گیرد و در زمینه‌های واردات نیز، صنایع لبنی، جرثقیل و لیفتراک،، انرژی تجدید پذیر، صنایع غذایی، باطری‌سازی، دخانیات، ماشین‌آلات کشاورزی، ربات‌ها و کلیدهای صنعتی، واشرهای صنعتی، پمپ‌های هیدرولیک، پروفیل PVC و ترانسفورماتور مدنظر قرار گرفته است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این لینک آمادگی خود را جهت حضور در این هیات اعلام کنند.

پکیج سفر در نظر گرفته شده برای اعزام هیات تجاری به بلغارستان، شامل بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما، 3 شب اقامت در اتاق سینگل در هتل چهار ستاره، ترانسفر فرودگاهی و شهری بوده و هزینه برآورد شده برای آن نیز 7 میلیون و 300 هزار تومان به‌علاوه 250 یورو است.

علاقه‌مندان به حضور در این هیات، باید هزینه ریالی پکیج سفر را به‌حساب شماره 0105994103006 بانک ملی، شعبه خشایار به نام اتاق ایران واریز و در فرم ثبت‌نام آپلود کنند و هزینه یورویی نیز باید به‌صورت نقدی به امور مالی اتاق ایران پرداخت شود.

ضمناً 15 درصد به هزینه متقاضیانی که عضو اتاق ایران نیستند و یا اعتبار کارت عضویت آنها به پایان رسیده است، افزوده خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 85732364 تماس حاصل کنند.