مدیرکل اقتصاد و دارایی لرستان گفت: لرستان از استان‌های سبز و جزو ۵ استان برتر کشور در زمینه عملکرد درگاه ملی صدور مجوزهای کسب و کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی لرستان، علی محمدی صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی لرستان که در اتاق بازرگانی این شهرستان در حال برگزاری است، اظهار کرد: لرستان از استان‌های سبز و جزو ۵ استان برتر کشور در زمینه عملکرد درگاه ملی صدور مجوزهای کسب و کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد استان در زمینه پاسخ‌گویی به فعالان اقتصادی و بررسی شکایت‌های آنان نیز مطلوب گزارش شده است.

مدیرکل اقتصاد و دارایی لرستان با تاکید بر اینکه در این مجموعه به دنبال بهبود فضای کسب و کار هستیم، افزود: ما بدنبال این هستیم که شروع کار فعالان اقتصادی در استان با کمترین مانع همراه باشد.

محمدی بیان داشت: در همین راستا و به جهت شناسایی موانع کسب و کار و قوانین مخل بهبود فضای کسب و کار کمیته‌ای با حضور معاونین ۵۰ دستگاه اجرایی استان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه هدف نهایی تشکیل این کمیته بهبود فضای کسب و کار و نه صرفا بهبود شاخص است، افزود: عوامل مخل کسب و کار پس از شناسایی و بررسی جهت پیگیری و راهکار برای حل موانع در شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی مطرح و برای آن تصمیم‌گیری می‌شود.