رییس کل دادگستری لرستان گفت: عدم حمایت از سرمایه‌گذاری از سوی مسئولان ذیربط با اصل سیاست ها و فرامین مقام معظم رهبری منافات دارد.

به گزارش  روابط عمومی اتاق لرستان، حجت الاسلام” سعید شهواری” روز چهارشنبه در ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی که در اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد بیان کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی در مقام حمایت از سرمایه گذاری به ویژه حمایت های حقوقی و قضایی است.

وی با بیان اینکه تمام بخش ها به ویژه دستگاه های اجرایی دولتی موظف به حمایت از سرمایه گذاری در استان هستند، اظهار داشت: نگاه باید به سمت حمایت و رشد تولید و چرخش صنایع باشد.

رییس کل دادگستری لرستان تاکید کرد: اگرچه باید منافع دولت در نظر گرفته شود، اما سرمایه گذاری و حمایت از بخش خصوصی در راستای رونق تولید و رشد اقتصادی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

شهواری یادآور شد: سرمایه گذاری به امید رشد تولید و رونق اقتصاد انجام می شود و باید مورد حمایت های لازم قرار گیرد ، در غیر اینصورت این اقدامات با اصل سیاست ها و فرامین مقام معظم رهبری منافات دارد.

وی اضافه کرد: هرچقدر اقتصاد و سرمایه گذاری در استان پر رونق تر باشد، شرایط اشتغال و مناسبات زندگی فراهم تر شده و در این راستا باید نگاه در استان حمایت از سرمایه گذاری باشد.

رییس کل دادگستری لرستان بر لزوم حمایت از سرمایه گذاری و تقویت بخش خصوصی در این استان تأکید کرد و عنوان کرد: احیای طرح های راکد و نیمه فعال استان در اولویت قرار گیرد و طرح هایی مانند شرکت لاستیک سازی رفع مشکل و حمایت شود تا در راستای اشتغال‌زایی و رونق تولید در استان تاثیرگذار باشد.

حجت الاسلام شهواری ادامه داد: در صورتیکه دستگاهی به تکالیف خود در اجرای مصوبات این ستاد عمل نکند و به تعبیری ترک فعل کند، به ما گزارش تا اقدامات لازم انجام شود.