اعضاء محترم اتاق تشکل های اقتصادی محترم استان لرستانبا سلام و احترام؛ پیرو مکاتبه شماره 582/1402 تاریخ 22/04/1402این اتاق (پیوست)، در خصوص برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق درتاریخ 15-11 مهرماه سالجاری، به‌استحضار می‌رساند با توجه به استقبال اعضاء تاریخ ثبت نام در رویداد مذکور تا روز چهارشنبه 11/05/1402 تمدید گردید.

لذا با توجه به محدودیت زمانی جهت انجام هماهنگی‌های مربوط به ثبت‌نام شرکت‌های علاقمند به‌حضور در رویداد مذکور، خواهشمند است نسبت به تکمیل فرم ثبت نام / اطلاع رسانی به واحدهای زیرمجموعه آن تشکل محترم و تکمیل فرم ثبت نام تا مهلت زمانی اعلام شده به این اتاق اقدام فرمایید.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق لرستان؛ نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عراق (سلیمانیه) همزمان با برگزاری اجلاس توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران و اقلیم کردستان از تاریخ 15-11 مهرماه سالجاری در سلیمانیه برگزار خواهد شد.

با عنایت به اهمیت بازار کشور عراق برای استان، توسعه مراودات تجاری استان لرستان با عراق (اقلیم کردستان) و فراهم‌آوردن زمینه‌های حضور موثرتر فعالان اقتصادی و تجاری استان در بازار عراق (اقلیم کردستان)، این اتاق در نظر دارد با برنامه‌ریزی مناسب و از طریق برگزاری پاویون اختصاصی استان لرستان در نمایشگاه مذکور، زمینه حضور تولیدکنندگان و شرکت‌های استان لرستان که علاوه بر تجارت با جنوب و مرکز عراق علاقمند به حضور در بازار شمال عراق (اقلیم کردستان) با توجه به‌ظرفیت‌های صادراتی خود هستند را در نمایشگاه فوق فراهم آورد.

فعالان محترم اقتصادی استان در صورت تمایل به حضور در نمایشگاه فوق مراتب را با تکمیل فرم ثبت نام ، حداکثر تا تاریخ چهارشنبه 28/04/1402 به این اتاق اعلام فرمایید. همچنین علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مدیر بین‌الملل اتاق، سرکار خانم سمیه حقیقت‌منش، به شماره 33333360 داخلی 4 تماس حاصل فرمایند.لازم به ذکر است کلیه اعضا اتاق از یارانه حمایتی این اتاق جهت شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی (اختصاص حمایت مالی 50 درصدی جهت غرفه گذاری) برخوردار خواهند بود.

 

فایل pdf