اتاق ایران از حضور تاثیرگذار مردم در انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات‌های برگزار شده، تقدیر کرد و به آیت ا… رئیسی به عنوان منتخب ملت ایران، تبریک گفت.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از حضور تاثیرگذار هم میهنان عزیز در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم و سایر انتخابات‌های برگزار شده، تقدیر کرد.

متن اطلاعیه اتاق ایران به شرح زیر است:

روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به فهرست روزهای تاریخی جمهوری اسلامی ایران اضافه شد. حضور آگاهانه مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری دوره سیزدهم و همچنین سایر انتخابات‌هایی که به طور همزمان برگزار شد، برگ دیگری از شکوه ملی بر جای گذاشت.

حضور هم میهنان در انتخابات ۲۸ خرداد در شرایطی که تحریم و کرونا شرایط سختی را برای جامعه و فعالان اقتصادی رقم زده است، اهمیت فراوانی داشت که خوشبختانه مردم فهیم ایران بار دیگر حماسه آفریدند. حال نوبت برگزیدگان است که به وظیفه خود در برابر ملت ایران پایبند باشند.

اتاق ایران به عنوان پارلمان بخش خصوصی، مراتب تبریک خود را به حضرت آیت ا… دکتر ابراهیم رئیسی منتخب ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین برگزیدگان در سایر انتخابات‌های برگزار شده در ۲۸ خرداد، ابراز می‌دارد و امیدوار است با ایجاد وفاق ملی، حمایت از تولید داخلی و رفع تحریم‌های بین‌المللی و همچنین سیاست‌گذاری‌های خردمندانه در مدیریت داخلی، شرایط بهتری برای اقتصاد و اقتدار کشور فراهم شود.

اتاق ایران به نمایندگی از اتاق‌های سراسر کشور و فعالان اقتصادی آمادگی خود را در جهت همفکری و همکاری به منظور پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حسب منویات مقام معظم رهبری و نیز برنامه‌های رئیس محترم جمهور منتخب اعلام داشته و امید داریم با همکاری متقابل بخش خصوص و دولت و هم افزایی بیش از پیش شاهد آبادانی و سربلندی ایران اسلامی و مردم فهیم کشور باشیم.