رییس کل دادگستری لرستان گفت: عدم اجرای مصوبات رفع موانع واحدهای تولیدی از سوی مدیران ترک فعل محسوب می‌شود و قابل پیگیری است.

 حجت‌الاسلام والمسلمین سعید شهواری روز چهارشنبه در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی که در سالن جلسات اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد اظهار کرد: برای برطرف کردن مشکلات واحد های تولیدی به عزم همگانی نیاز است و مجموعه استان باید گام موثری بردارد.

وی افزود: باید در راستای دغدغه‌های مقام معظم رهبری در راستای رفع مشکلات مردم تلاش شود چراکه در یک جنگ اقتصادی قرار داریم و همفکری و بحث سازنده می‌تواند موثر باشد.

شهسواری ادامه داد: در راستای حمایت جدی و اثر بخش سرمایه‌گذاری و تولید همچنین به منظور تحقق شعار سال باید مشکلات واحدهای تولید برطرف شود همچنین ضرورت دارد که در مقام عمل باید به فرامین مقام معظم رهبری توجه شود.

وی گفت: رشد تولید و مهار تورم به کمک بخش خصوصی در نهایت کمک به اقتصاد و معیشت مردم از سیاست های اقتصاد مقاومتی غذایی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهواری بیان کرد: تشکیل ستاد اجرای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی برای برطرف کردن مشکلات است و بیش از هر زمان به این نوع نشست ها نیاز است بنابراین در پرونده های مرتبط مدیران ادارات و بانک ها حضور داشته باشند.

وی اظهار کرد: عدم اجرای مصوبات به عنوان ترک فعل قابل پیگیری و برخورد است و برای حمایت از تولید برخورد قانونی می‌شود و برای هر مصوبه باید مدیر اجرایی تعیین شود.

وی گفت: برای حمایت بخش تولید و خصوصی جلسات مرتبط برگزار خواهد شد بنابراین دستگاه های متولی باید به وظیفه خود نسبت به اجرای مصوبات عمل کنند.

شهواری تصریح کرد: لازم است برای هر مصوبه یک متولی تعیین و در جلسات بعدی خروجی کار مشخص شود.

ایشان از تشکیل شعبات تخصصی در خصوص پرونده‌های واحدهای تولیدی مشکل‌دار خبر داد.

تصاویر جلسه را اینجا مشاهده کنید.