با سلام و احترام به استحضار می رساند نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عراق (سلیمانیه) همزمان با برگزاری اجلاس توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران و اقلیم کردستان از تاریخ 15-11 مهرماه سالجاری در سلیمانیه برگزار خواهد شد.

با عنایت به اهمیت بازار کشور عراق برای استان، توسعه مراودات تجاری استان لرستان با عراق (اقلیم کردستان) و فراهم‌آوردن زمینه‌های حضور موثرتر فعالان اقتصادی و تجاری استان در بازار عراق (اقلیم کردستان)، این اتاق در نظر دارد با برنامه‌ریزی مناسب و از طریق برگزاری پاویون اختصاصی استان لرستان در نمایشگاه مذکور، زمینه حضور تولیدکنندگان و شرکت‌های استان لرستان که علاوه بر تجارت با جنوب و مرکز عراق علاقمند به حضور در بازار شمال عراق (اقلیم کردستان) با توجه به‌ظرفیت‌های صادراتی خود هستند را در نمایشگاه فوق فراهم آورد.

لذا ضمن ارسال فراخوان و پوستر نمایشگاه مذکور بپیوست، خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در نمایشگاه فوق مراتب را با تکمیل فرم ثبت نام ، حداکثر تا تاریخ چهارشنبه 1402/04/28 به این اتاق اعلام فرمایید. همچنین علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مدیر بین‌الملل اتاق، سرکار خانم سمیه حقیقت‌منش، به شماره 33333360 داخلی 4 تماس حاصل فرمایند. لازم به ذکر است کلیه اعضا اتاق از یارانه حمایتی این اتاق جهت شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی (اختصاص حمایت مالی 50 درصدی جهت غرفه گذاری) برخوردار خواهند بود.