سخت گیری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اتاق بازرگانی لرستان گفت: بانک‌های لرستان در پرداخت تسهیلات سخت گیری بیشتری نسبت به سایر استانها دارند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی لرستان، محمد خاکی در دیدار با مدیر عامل بانک ملت استان با اشاره به اینکه در کشور ما بانک‌‌ها عمده ترین تامین کننده منابع مالی فعالین اقتصادی هستند، عنوان کرد: اتاق بازرگانی هم با توجه به اینکه خانه همه فعالان اقتصادی است و در جهت ارایه خدمات مطلوب به اعضاست ، برا یش تفاوتی نمی‌کند که اعضا با کدام بانک‌ها کار کند. چرا که گیرنده خدمات باید احساس رضایت کند وی بیان کرد: اما همواره این سوال برایمان مطرح است که وجه تمایز بانک‌ها چیست، همه بانک‌ها خدمات خاصی ارایه می‌دهند و همه تابع بخشنامه بانک مرکزی هستد.

رییس اتاق بازرگانی لرستان گفت: اما مهم این است که مسوولین در بانک ها با چه دیدگاهی کار را انجام می‌دهند، واقعیت این است با همان قوانین و مقررات شیوه پرداخت و برخورد با مشتریان متفاوت است.خاکی خاطر نشان کرد: بانک های لرستان در پرداخت تسهیلات سخت گیری زیادی دارند وی با بیان اینکه بانک ملت حداقل در خدمات الکترونیک پیشگام است، و در پرداخت تسهیلات به اعضا خوب عمل کرده ابزاز امیدواری کرد که با حضور مدیریت جدید شاهد ارایه خدمات بهتر به فعالین اقتصادی استان باشیم.