اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان  در بخش آموزش، به عنوان رتبه یک در بین اتاق های بازرگانی سراسر کشور را کسب کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی لرستان ، دکتر حسین میر محمد صادقی رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران در لوح تقدیری خطاب به رئیس اتاق بازرگانی لرستان اعلام کرد: بدینوسیله از تلاش های وافر و شایسته تحسین جنابعالی و بخش آموزش آن اتاق در همکاری با موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران برای برگزاری سمینارهای آموزشی در آن اتاق در سال 1400 و کسب رتبه 1 تشکر و قدردانی می نمایم.

مسلما این تلاش های شایسته تحسین در اعتلای دانش فعالان اقتصادی که لازمه رقابت آنان با همتایان خارجی می باشد، و نهایتا به پیشرفت اقتصادی کشور منجر می شود، تاثیر بسزا دارد و سهم شما در نیل به این مهم شایسته سپاس بسیار است.

گفتنی است این همایش که در شهر بوشهر برگزار شد ؛ 33 اتاق سراسر کشور با توجه به میزان فعالیت آموزشی که با همکاری این موسسه داشته اند به 5 دسته و رتبه (  1 برتر، 1 و 2 ، 2 و 3) مورد بررسی و تقسیم شده اند.

بر اساس این گزارش، واحد آموزش اتاق بازرگانی لرستان در سال 1400 تاکنون : 26 دوره تخصصی ویژه فعالان اقتصادی، اعضای اتاق ، دانشجویان و کارمندان دستگاههای اجرایی ، 9 دوره ویژه تشکل های اقتصادی و در مجموع 35 دوره آموزشی برگزار کرده است.