جمعی از اعضای هیات رییسه، هیات نمایندگان و رییس اتاق لرستان برای دیدار و عرض تبریک، در دفتر کار رییس کل جدید دادگستری استان حاضر شدند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی لرستان، جمعی از اعضای هیات رییسه، هیات نمایندگان و رییس اتاق لرستان به منظور تبریک و خوش آمدگویی با حضور در دفتر کارحجت الاسلام سعید شهورای ، رییس کل دادگستری استان با وی دیدار کردند.

محمد خاکی رییس اتاق بازرگانی لرستان در این دیدار با تشریح وظایف و عملکرد اتاق ضمن قدردانی از همکاری صمیمانه دادگستری استان در ادوار گذشته در جهت پیشبرد ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان و همچنین رفع مشکلات واحدهای صنعتی و فعالان اقتصادی استان گفت: امیدواریم با حضور رییس کل جدید نیز شاهد افزایش این نوع همکاری ها در راستای شعار سال و رشد تولید در استان باشیم.

رییس کل دادگستری نیز در این دیدار با تشکر و قدردانی از تلاش های بخش خصوصی استان و استقبال از حمایت و تعامل با بخش خصوصی گفت : جلسات ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی باید بصورت کارشناسی شده، منظم و با جدیت بیشتر نسبت به گذشته در راستای حمایت از تولید و اشتغال در استان برگزار گردد.