مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره کانون زنان بازرگان لرستان برگزار شد

مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره کانون زنان بازرگان استان لرستان در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق لرستان؛ در جلسه مجمع عمومی این کانون که پیش از ظهر امروز شنبه 26 خردادماه 1403 برگزار گردید، از اعضای کانون برای انتخاب دوباره‌ی هیئت مدیره و بازرسان کانون زنان بازرگان لرستان رای‌گیری به عمل آمد.

سامیه مهراب‌نیا که در دوره‌ های گذشته به عنوان رییس کانون زنان بازرگان لرستان انتخاب شده بود، در این دوره هم با کسب 18 رای در کنار آنوشکا حداد اشرفی(17 رای)،سحر مرشدی (16 رای)، مونا جهانگیر (15 رای) ،الهام آبسری (14 رای) ،  به عنوان اعضای اصلی ؛ دانیا دولت ( 3 رای)  و ندا ابوالفضلی ( 2 رای) به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره کانون انتخاب شدند.

همچنین خانم آزاده پورکریم نیز با کسب( 11 رای ) به عنوان بازرس اصلی کانون و خانم نورا بیرانوند با کسب (7 رای ) به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند .

گفتنی است ؛کانون زنان بازرگان با هدف ساماندهی و توانمند سازی بانوان برای ورود به عرصه فعالیتهای تجاری، تولیدی و خدماتی، ایجاد بهبود فضای کسب و کار بانوان ، توسعه و ارتقای کارآفرینی در حوزه بانوان و پیگیری جهت رفع موانع موجود، حمایت و تشویق بانوان در امور اقتصادی و هم سو کردن فعالیت ایشان در راستای توسعه اقتصادی کشور، تشویق و فراهم ساختن زمینه های فعالیت بانوان در عرصه تولید و تجارت کشور، فراهم آمدن زمینه حمایتهای علمی تخصصی مشاوره ای و حقوقی از زنان تولید کننده و بازرگان و پشتیبانی از تجاری سازی فعالیتهای نوآورانه زنان (اختراعات، ابتکارات در ابداعات و پژو هشها) فعالیت می نماید.

۱۴۰۳/۴/۲ ،۰۹:۴۵:۵۱ +۰۰:۰۰۲۶ خرداد ۱۴۰۳|اخبار, ویژه|بدون دیدگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید

ثبت ديدگاه

design by mree
Go to Top