تلاش برای برطرف کردن موانع تولید در لرستان ضروری است

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

 رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی لرستان گفت: شناسایی موانع تولید در استان لرستان و تلاش برای برطرف کردن آن در سطح ملی ضروری می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق لرستان “حسین سلاحورزی” روز پنجشنبه در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در سالن جلسات اتاق بازرگانی اظهار داشت: برای تاکید بر شعار سال مبنی بر حمایت از تولید باید حمایت از واحدهای تولیدی در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: خوشبختانه از چندین روش سعی شده که به موضوعات حمایت از تولید و رفع موانع پرداخته شود که در جلسات مختلف تحت عنوان ستاد تسهیل تصمیمات خوبی گرفته شده است.

سلاحورزی همچنین گفت: در اتاق بازرگانی لرستان سند میان مدت و بلندمدت برای حمایت از تولید و رفع موانع از سال گذشته تدوین و موانع مختلف شناسایی شده است و در سطح ملی با محوریت های مختلف موضوعات دسته بندی شده و تلاش برای ما مانع زدایی ها ادامه دارد.

نایب رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران اضافه کرد: قرار بر این شد برخی از مجوز ها برای مانع زدایی ها حذف شود و متقاضی متعهد شود که دستورالعمل ها را رعایت کرده تا مشکلات در این راستا برای حمایت از تولید برطرف شود.

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »