برای رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی

«کمیته‌ی شهرک‌های صنعتی» در اتاق خرم‌آباد تشکیل شد

دبیر «کمیسیون صنعت و معدن» اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد با اشاره به مزیت‌های تشکیل کمیته‌ی شهرک‌های صنعتی در این کمیسیون گفت: برای اولین بار مسئولان شهرک‌های صنعتی استان در قالب کمیته‌ی پیگیری مشکلات شهرک‌های صنعتی گرد هم آمده‌اند که باید از این فرصت، نهایت استفاده را برای رسیدن به اهداف تعیین‌شده ببریم.

 

chegeni atousa.jpg

 

به گزارش روابط عمومی اتاق خرم‌آباد؛ آتوسا چگنی که در جلسه‌ی کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد سخن می‌گفت، با تأکید بر لزوم همراهی و همدلی برای رسیدن به خواسته‌های مشترک و جمعی اظهار داشت: به نظر می‌رسد در اولین گام ضروری باشد آمار دقیقی از تعداد واحدهای فعال و نیمه‌فعال شهرک‌های صنعتی استان در دست داشته‌ باشیم تا به صورت مستند بر اساس آن برنامه‌های تدوین‌شده در کمیته را تا حصول نتیجه‌ی دلخواه پیش ببریم.

وی افزود: در گام دوم باید همه‌ی مشکلات شهرک‌های صنعتی استان را دسته‌بندی کنیم و با توجه به درجه‌ی اهمیت و همچنین برآورد هزینه‌ی ریالی برطرف کردن آن‌ها، اولویت‌بندی مناسبی به عمل بیاوریم که در واقع مطرح کردن آن‌ها با مسئولان مربوطه خارج از عرف و منطق و چارچوب‌های موجود نباشد.

چگنی تصریح کرد: به هر حال ممکن است رفع برخی از این مشکلات بودجه‌ی میلیاردی لازم داشته باشد و در شرایط امروز برآورده شدن آن دور از ذهن باشد، بنابراین بهتر است همه‌ی شرایط با توجه به وضعیت موجود در اولویت‌بندی مورد توجه قرار بگیرد.

 

jalase 001.jpg

 

دبیر «کمیسیون صنعت و معدن» اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد بیان داشت: اگر دو مرحله‌ی اول کار سریع‌تر به انجام برسد می‌توانیم در ضمن جلسه‌ای که با معاون برنامه‌ریزی استاندار خواهیم داشت، نتیجه‌ی کار را به همراه راهکارهای پیشنهادی برای رفع مشکلات عمومی شهرک‌ها ارائه دهیم و به نتیجه‌ی مورد نظر دست یابیم.