شورای پژوهشی در اتاق بازرگانی لرستان تشکیل می‌شود

۱۴ آبان ۱۳۹۶

شورای پژوهشی در اتاق بازرگانی لرستان تشکیل می‌شود

 

e0o_img_6916.jpg

 

مسئول آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان در جلسه‌ی مشترک با اساتید دانشگاه‌های لرستان از تشکیل شورای پژوهشی در این اتاق خبر داد و گفت: هدف از تشکیل این شورا، فراهم نمودن امکان تعامل واقعی بخش خصوصی و دانشگاه می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق لرستان؛ سپیده کوشکی اظهار داشت: هدف از تشکیل این جلسه نیز بیان ظرفیت‌های دو طرف برای ایجاد تعامل هر چه بیشتر است.

 

v5i4_sepideh_koushki.jpg

 

وی با اشاره به راه‌اندازی مرکز تحقیقات و پژوهش‌های اتاق بازرگانی لرستان در سال ۹۵، افزود: در این مرکز علاوه بر تهیه‌ی طرح‌های پژوهشی با در نظر داشتن مشکلات روز، راهکارهای برطرف نمودن این مشکلات نیز ارائه می‌شود.

 

zvy2_img_6924.jpg

 

کوشکی در بخش دیگری از سخنانش به فعالیت مستمر و پررنگ بخش آموزش اتاق بازرگانی لرستان اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر به صورت میانگین هر هفته دو سمینار آموزشی با محوریت آموزش مسائل اقتصادی برگزار می‌گردد که در همین رابطه انتظار داریم اساتید دانشگاه‌های لرستان نیز پای کار بیایند و در این زمینه ما را یاری دهند.

 

8xly_img_6928.jpg

 

سپیده کوشکی با اشاره به فعالیت کمیسیون‌های تخصصی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان عنوان داشت: جای کمیسیون اقتصاد در میان این کمیسیون‌ها خالی است که انتظار می‌رود با حضور اساتید دانشگاه این خلاء برطرف شود.

 

 

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »