اتاق خرم‌آباد برگزار می‌کند:

سمینار آموزشی “اصول و مبانی بازاریابی همکارانه (co. Marketing)”

سمینار آموزشی یک‌روزه‌ی “اصول و مبانی بازاریابی همکارانه (co. Marketing)” چهارشنبه‌ی همین هفته توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق خرم‌آباد؛ مسئول آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد با اشاره به این‌که این سمینار آموزشی به صورت رایگان برگزار می‌شود، گفت: مدرس این سمینار دکتر محمدرضا نظری می‌باشد که فارغ از تحصیل رشته‌ی DBA از دانشگاه BIBS است و در حال حاضر به عنوان مشاور عالی مرکز همکاری‌های فن‌آوری و نوآوری ریاست جمهوری مشغول به کار می‌باشد.

سپیده کوشکی با تصریح این نکته که این سمینار روز چهار‌شنبه  15 آبان 92 در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان برگزار می‌گردد، افزود: «مبانی بازاریابی پیشرفته»، «اصول طراحی شبکه بازاریابی»، «مبانی تدوین استراتژی بازار»، «مفهوم‌شناسی co. Marketing»، «چگونگی طرح‌ریزی و اجرای بازاریابی همکارانه» و «مورد کاوی» محتوای این سمینار را تشکیل می‌دهد.

وی آخرین مهلت ثبت‌نام در سمینار آموزشی “اصول و مبانی بازاریابی همکارانه (co. Marketing)” را حداکثر تا تاریخ دوشنبه 92/8/13 اعلام کرد و اظهار داشت: در پایان دوره، گواهینامه‌ی معتبر از مؤسسه‌ی آموزشی و پژوهشی اتاق ایران به شرکت‌کنندگان ارائه می‌گردد و صدور این گواهینامه منوط به حضور شخص متقاضی در دوره می‌باشد.

مسئول آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد بیان داشت: علاقمندان حضور در این سمینار می‌توانند بعد از مراجعه به سایت اتاق خرم‌آباد به نشانی: www.khdccima.ir و تکمیل فرم ثبت‌نام با شماره‌تلفن‌های: 30 و 29 و 3227919 تماس حاصل نمایند تا ترتیب حضور آن‌ها در این سمینار داده شود.