دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

راه اندازی صنعت گردشگری هوایی در لرستان آینده خوبی دارد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰

 

محمد خاکی در جلسه “سرمایه گذاری در خدمات عمومی هوانوردی با محوریت فرودگاه خرم آباد” که در اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد اظهار کرد: تاکنون برای ایجاد صنعت گردشگری هوایی در لرستان جلسات متعددی را برگزار کرده ایم و از فعالین حوزه گردشگری و علاقه مندان به سرمایه گذاری در این بخش دعوت به عمل آمده است.

وی ادامه داد: همچنین در کمیسیون گردشگری استان مطالعات تخصصی در این خصوص انجام گرفت و این مطالعات منتج به ارائه طرح توجیهی راه اندازی صنعت گردشگری هوایی در استان شد.

خاکی یادآور شد: امیدواریم نتایج این جلسات منجر به این شود که بتوانیم در این حوزه سرمایه گذاران زیادی را جذب کنیم و گامی موثر در جهت ارتقا حوزه اقتصادی استان برداریم.

نائب رئیس اتاق بازرگانی لرستان خاطر نشان کرد: لرستان در حوزه گردشگری دارای مزیت های بسیار خوبی است و راه اندازی صنعت گردشگری هوایی در این استان آینده خوبی به همراه دارد.

وی اضافه کرد: سرمایه گذار جایی می رود که زیرساخت فراهم باشد و باید برای راه اندازی گردشگری هوایی در استان این مهم را فراهم کنیم.

خاکی با تاکید بر اهمیت امنیت پرواز های هوایی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم در نقاطی با طبیعت زیبای استان و بر طبق مقررات این طرح را در لرستان راه اندازی کنیم.

 

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »