تعامل صنعت و دانشگاه؛ عرصه‌ای برای ارائه‌ ایده‌های نو

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان گفت: همایش تعامل صنعت و دانشگاه عرصه‌ای برای ارائه‌ ایده‌های نو و خلاقانه است.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق لرستان؛ حسین سلاح‌ورزی که در جلسه‌ی همفکری برای برگزاری همایش تعامل صنعت و دانشگاه سخن می‌گفت، با اشاره به اینکه صنعت امروز نیازمند ایده‌های نو و خلاقانه است، اظهار داشت: از جمله محورهایی که برای این همایش پیشنهاد شده، فراخوان ایده برای ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه و کاربردی و تقدیر از ایده‌پردازان است.

وی افزود: در همین راستا قرار است در ضمن برگزاری همایش، نمایشگاه سه روزه‌ی اختراعات، ابداعات و فعالیت‌های دانش‌بنیان هم برگزار شود.

سلاح‌ورزی بیان داشت: کمیته‌های علمی و اجرایی همایش تشکیل شده‌اند و به زودی فراخوان همایش تعامل صنعت و دانشگاه با محورهای تعیین‌شده توسط کمیته‌ی علمی منتشر خواهد شد.

رییس پارلمان بخش خصوصی لرستان با اعلام دو روزه بودن همایش عنوان داشت: همایش تعامل صنعت و دانشگاه روزهای 13 و 14 اردیبهشت 96 به صورت مشترک با همکاری اتاق لرستان و دانشگاه لرستان برگزار می‌گردد.

نایب‌رییس اتاق ایران با تاکید بر اینکه هدف این همایش، تشویق ایده‌های نو و خلاقانه است، بیان داشت: بنا داریم با دعوت از کارآفرینان برتر و شناخته‌شده‌ی ملی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی به غنای هر چه بیشتر این همایش کمک کنیم.

حسین سلاح‌ورزی افزود: توجه به قابلیت‌ها و مزیت‌های اقتصادی استان از تاکیدات ما برای برگزاری هر چه مطلوب‌تر این همایش است.