سفیر سوئد به لرستان سفر می‌کند 

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: عصر امروز شنبه سی‌ام خردادماه به دعوت اتاق خرم‌آباد سفیر سوئد وارد خرم‌آباد می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق خرم‌آباد؛ حسین سلاح‌ورزی با اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه‌های مختلفی برای سفر دو روزه‌ی “پیتر تیلر” در نظر گرفته شده است.

وی ملاقات با نماینده‌ی ولی فقیه در لرستان یکی از برنامه‌های “تیلر” است، افزود: دیدار با استاندار لرستان و همچنین معاون برنامه‌ریزی وی نیز از جمله‌ برنامه‌هایی است که تدارک دیده شده است.

سلاح‌ورزی با اعلام اینکه سفیر سوئد در ایران از شرکت پتروشیمی خرم آباد بازدید می‌کند، تصریح کرد: دیدار با شهردار خرم‌آباد و همچنین رییس دانشگاه لرستان نیز از دیگر برنامه‌های است که برای سفر دو روزه‌ی “پیتر تیلر” به لرستان در نظر گرفته شده است.

رییس پارلمان بخش خصوصی لرستان با اشاره به اینکه نشست مشترک و تخصصی سفیر و مشاور ارشد اقتصادی سفارت سوئد با نمایندگان بخش خصوصی  لرستان در محل اتاق بازرگانی خرم‌آباد صورت می‌گیرد، عنوان داشت: بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان نیز از جمله برنامه‌هایی است که به انجام خواهد رسید.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد بیان داشت: روز سه‌شنبه با پایان یافتن برنامه‌های سفر، “پیتر تیلر” خرم‌آباد را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.