رییس اتاق خرم‌آباد:

امیدواریم حمایت واقعی از تولید به عمل بیاید

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد با اشاره به تعطیلی و نیمه‌فعال شدن واحدهای تولیدی استان گفت: متأسفانه فعالان اقتصادی در چند سال گذشته با مشکلات عدیده‌ای مواجه بوده‌اند که رهایی از همه‌ی این مشکلات عزم راسخی می‌طلبد.

حسین سلاح‌ورزی اظهار داشت: ریشه‌ی بخش زیادی از این مشکلات، مدیریت‌های جزیره‌ای و تصمیم‌گیری‌های غلط در دولت گذشته بود که عدم تخصیص یارانه‌ی تولید تنها یکی از این موارد بود که باعث گردید واحدهای تولیدی فراوانی تعطیل و نیمه‌تعطیل شوند.

وی افزود: این در حالی است که هم دو دولت گذشته و هم سایر دولت‌ها همواره یکی از اهداف و برنامه‌های کلان خود را با توجه به نیاز و شرایط کشور، ایجاد اشتغال عنوان نموده‌اند و آمارهایی نیز در این زمینه ارائه شده که البته با واقعیت‌های موجود همخوانی نداشته است.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد تصریح کرد: چطور ممکن است اوضاع تولید این گونه باشد و  در حالی که بخش عمده‌ای از نیروی کار واحدهای دچار بحران‌شده بیکار شده‌اند، آماری ارائه شود که بر اساس آن مقدار قابل توجهی شغل ایجاد شده است؟!

حسین سلاح‌ورزی خاطرنشان ساخت: با آغاز به کار دولت یازدهم در حوزه‌ی تصویب قوانین و ارائه‌ی آمارهای واقعی و درست، اتفاقات خوبی رخ داده که امیدواریم با فراهم کردن شرایط اجرای درست آن‌ها، وضعیت موجود بهبود پیدا کند و حمایت واقعی از تولید و فعالان اقتصادی به عمل بیاید.