رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد از برگزاری همایش «بررسی راهکارهای عملی تحقق حماسه‌ی اقتصادی» با همکاری دفتر نماینده‌ی محترم ولی‌فقیه در استان خبر داد و گفت: این همایش روز سه‌شنبه 24 اردیبهشت ساعت 9 صبح در سالن آمفی‌تئاتر مرکزی دانشکده اقتصاد دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی اتاق خرم‌آباد، دکتر حسین سلاح‌ورزی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به اقتصاد در شرایط کنونی و همچنین تأکیدی که از سوی مقام معظم رهبری در همین زمینه وجود دارد، افزود: بدون شک اولین گام در تحقق یافتن شعار امسال و هر برنامه‌ی دیگری، بررسی راهکارهای عملی و البته منطقی آن است که در همین راستا همایش مذکور برگزار می‌شود.  

وی تصریح کرد: خوشبختانه نماینده‌ی ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه‌ی خرم‌آباد هم دغدغه‌های اقتصادی دارند که تألیف آثاری در این زمینه به خوبی نشان‌دهنده‌ی این حساسیت است و همین مسأله باعث گردید تا در اجرای این همایش از همکاری و همراهی مفید ایشان هم بهره‌مند شویم.  

سلاح‌ورزی با تأکید بر ضرورت همکاری همگانی برای خلق حماسه‌ی اقتصادی گفت: بدون شک استفاده از نظرات و دیدگاه‌های متخصصان و آگاهان به حوزه‌ی اقتصاد برای رسیدن به اهدافی که در همین حوزه تبیین شده‌ است، گام بزرگی است.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد افزود: از جمله مهمانان و سخنرانان این همایش می‌توان به سیده‌فاطمه مقیمی اشاره کرد که به عنوان بانوی برتر کارآفرین جهان اسلام انتخاب شده‌اند.