عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی مطرح کرد : مساعدت مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران برای سرمایه گذاری در لرستان

۱۹ دی ۱۳۹۹

 

 

احسان ناصر در جلسه دیدار فعالان اقتصادی لرستان با مشاور عالی فرمانداری کل سپاه پاسدارن اظهار کرد: سردار رستم قاسمی مشاور عالی و اقتصادی فرمانده کل سپاه پاسداران در سفر به لرستان با فعالان اقتصادی استان دیداری داشتند و این جلسه برای بررسی ظرفیت های صادراتی استان به کشورهای سوریه، عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس برگزار شد.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه قابلیت های سرمایه گذاری در استان بررسی شد.

ناصر افزود: تکمیل و توسعه زنجیره تامین برخی از کالا از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود و ظرفیت های استان برای میهمانان تبیین شد.

این فعال اقتصادی اضافه کرد: سردار قاسمی در این جلسه قول همکاری به استان را دادند و قرار است ظرفیت های سرمایه گذاری دراستان به صورت مدون و مشخص طی جلسه ای به ایشان ارائه شود تا در رایزنی های بعدی این ظرفیت ها به اطلاع سرمایه گذاران برسد.

وی یادآور شد: سردار قاسمی خواستار سرمایه گذاری تولید کنندگان لرستانی در کشورهای ذکر شده شدند تا تولیدات اولیه در استان انجام و درکشورهای هدف، مونتاژ شوند و به این صورت حضور فعالان اقتصادی لرستانی در آن بازارها بیشتر شود.

 

 

 

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »